Videa z Bavorska to nejhezčí

Na této stránce naleznete pár zajímavých videí z Bavorska. Myslíme si, že právě z nich si uděláte tu nejlepší představu, jak to zde ve skutečnosti vypadá, než se na místa z těchto videí vydáte i ve skutečnosti,.. případně si naopak můžete připomenout krásná místa, kde jste strávili prázdniny nebo dovolenou. Pokud máte tip na další video nebo se chcete pochlubit svými vlastními záběry, stačí dát odkaz do komentářů.

Neuschwanstein a Linderhof (Délka 4:52) – První vás zavede do pohádkového zámku Neuschwanstein, který inspiroval i Walta Disneyho a pak také do opravdu nádherných zahrad Linderhof. Video je opravdu pěkné, poslední minutu tvoří ale poměrně otravný komentář.

Octoberfest prezentace (Délka 2:05) – Následující video je vlastně jen velmi pěknou prezentací složenou s podařených fotek Oktoberfestu z Mnichova. Atmosféru samozřejmě dotváří stylová Bavorská hudba.

Octoberfest a další (Délka 1:48) – Třetí video je už zase skutečně video. Opět je jeho hlavním tématem Oktoberfest, ale tentokrát se o něm i něco dozvíte a samozřejmě i komentář co vše obnáší.


Čtvrté video je sice krátké, ale o to pěknější. Je totiž přímo z pobřežní promenády městečka Živogošče. V době natáčení byly pěkné vlny! Délka: 0:58

Bavorsko a Černý les (Délka 1:49) – Opravdu pěkné přímo cestovatelské video věnované Bavorsku a jeho největším zajímavostem. Pěkné záběry i dobrý komentář. Rozhodně doporučujeme ke shlédnutí!

Bavorsko v Německu (Délka 2:56) – Poslední video opět jen foto prezentací. Nicméně některé obrázky jsou povedené, takže jsme se ho nakonec rozhodli zařadit také. Přejeme příjemnou podívanou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.