Mapa Bavorska

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celé spolkové země Bavorsko z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za letecké snímky nebo terénní reliéfy. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí ostrova Bavorska – včetně národního parku Bavorský les, o kterém zde nejvíce píšeme. A pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další pěknou mapu tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

 

Kvalitní mapa Bavorského lesa ke stažení

V tomto článku bychom vám chtěli nabídnout ke stažení mapu Bavorského lesa. Jedná se o mapu velmi kvalitní, protože jí vydávají přímo správci samotného parku. Mapa je velmi přehledná a snadno pochopitelná, dokonce je doplněná obrázky. I když jsou popisky v němčině, tak velmi snadno pochopíte o co jde. Mapa je ve formátu .pdf, který umožňuje velmi snadné přiblížení nebo vytisknutí.

Pokud byste ale chtěli verzi této mapy v češtině a s dalšími popisky, tak si zkuste stáhnout tento oficiální český leták (3,2 MB, pdf), kterého je mapa součástí.

* ke stahování mapy stačí kliknout na obrázek
mapa Bavorska ke stažení

Interaktivní mapa Bavorského lesa, najděte co hledáte

Orientovat se v cizím kraji bývá leckdy dost obtížné. Chcete toho vidět a navštívit co nejvíce a přitom nevíce co kde je, nebo jak je to daleko. S tímto nelehkým úkolem lidem odpradávna pomáhala mapa. Navíc dnes žijeme v 21. století, tak proč se spoléhat jen na tu papírovou. Dnes můžeme využít online interaktivní mapu se spoustou podrobností a zajímavých informací. Přesně takovou mapu má naštěstí i Bavorský les. Nachází se na adrese http://maps.bayerischer-wald.de/ a opravdu na ní naleznete vše od turistických služeb až po zvýrazněné trasy pochodů a zajímavých míst. Mapu vám rozhodně doporučujeme k vyzkoušení. Jediné na co upozorníme, že popisky jsou v Němčině.